VIDEO, FOTO Golom Obregona Varaždin došao do vrijedne pobjede 1:0 protiv Intera Foto: Krešimir Đurić

VIDEO, FOTO Golom Obregona Varaždin došao do vrijedne pobjede 1:0 protiv Intera

| 25.6.2020. u 23:08h | Objavljeno u Sport

Kraj susreta, Varaždin došao do treće pobjede u nizu.

90. +4 minuta, Varaždin skoro ispustio pobjedu, Inter pogađa stativu, ali srećom bez gola

90. minuta, još četiri minute sudačke nadoknade

86. minuta, zamjena u redovima Varaždina, izašao Obregon ušao Dominik Glavina

85. minuta, naguravanje Obregona i vratara Intera Matkovića završilo žutim kartonom za Interovog golmana

84. minuta, zamjena u redovima Varaždina, izašao Domagoj Drožđek ušao Mehdi Mehdikhani

80. minuta, sjajna prilika za povećanje vodstva Varaždina, Vinko Petković iz uskog kuta s desne strane napada gađa vratara Intera, odbijena lopta dolazi do Obregona koji je loše zahvatio loptu i potpuno promašio poluprazna vrata Intera

73. minuta, zamjena i u redovima Intera, Oussame Zamourija ušao Borna Bilobrk

73. minuta, dvostruka zamjena u redovima Varaždina, Ivan Novoselec umjesto Nikole Tkalčića i Vinko Petković umjesto Tonija Teklića

72. minuta, sjajna prilika za Ivana Posavca, dobio dobru loptu u prostor na desnoj strani, ali lopta ide pored vrata

69. minuta, i dalje bez konkretnih prilika i s jedne i druge strane

61. minuta, žuti karton u redovima Intera za Damiana van Bruggena

59. minuta, zamjena u redovima Intera, umjesto Mihaela Benčića u igru ušao Mateo Plehan

58. minuta, oštri start Marka Stolnika, žuti karton

55. minuta, zamjena u redovima Intera, Josip Mitrović ušao umjesto Sache Borisa Rogera Marasovića

55. minuta, žuti karton Mihaela Benčića

53. minuta, pokušaj voleja Obregona pored vrata Intera na lijep ubačaj Ivana Posavca s desne strane napada Varaždina

50. minuta, Inter za sada preuzeo inicijativu, ali nema konkretne opasnosti po golu Varaždina

Počelo je drugo poluvrijeme bez promjena u sastavima

Kraj prvog poluvremena na odmor se odlazi s prednošću Varaždina od 10 golom Obregona u 33. minuti.

U 45. minuti snažan udarac Mamića iz daljine zamalo iznad gola.

GOOOOL Golom Obregon u 33. minuti Varaždin je proveo 1:0. S lijeve strane u kazneni prostor loptu je ubacio Mamić a pred golom je loptu dočekao Obregon i nogom loptu poslao u mrežu.

U 28. minuti brza kontra Varaždina po lijevoj strani koju je udarcem završio Mamić lopta je otišla u korner.

U 26. minuti nakon ubačaja Drožđeka iz kornera s desne strane Stolnik je pred golom zamalo zakasnio na loptu.

U 23. minuti Postonjski s oko 18 metara puca pored desne vratnice gola Varaždina.

U tijeku je 20. minuta bez većih opasnosti po gol. Očito veliki ulog ove utakmice utječe na igru.

Prije ovog susreta istra 1961 i Lokomotiva odigrali su 1:1.

U 6. minuti pucao je Posavec glavom pored gola.

Varaždin, bez Senića, koji je skupio tri žuta kartona, utakmicu je počeo u sastavu: Nevistić, Tkalčić, Stolnik, Rodin, Mamić, Teklić, Kolarić, Đurasek, Posavec, Drožđek i Obregon. Inter je u utakmicu krenuo u sastavu: Matković, Van Bruggen, Soldo, Vego, Bosec, Marasović, Mlinar, Postonjski, Benčić, Zamouri, Andrić. Sudac je Damir Batinić iz Osijeka.

Na Gradskom stadionu u Varaždinu pred 2194 gledatelja počeo je susret 31. kola HT Prve lige između Varaždina i Intera uz Zaprešića.  Osmoplasirani Varaždinci koji imaju 7 bodova više od posljednjeplasiranih večerašnjih gostiju eventualnom pobjedom ostavili bi momčad iz Zaprešića 10 bodova iz sebe 5 kola prije kraja prvenstva, stoga večerašnje nadmetanje ima veliki značaj za oba sastava, naročito za goste, kojima je današnji susret "posljednji vlak" u borbi za ostanak u najelitnijem nogometnom društvu.