FOTO Varaždin u trećem susretu ove sezone bolji od Slaven Belupa, slavio golom Teklića s 11 metara Foto: Martin Novosel

| 27.1.2023. u 18:56h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice Varaždin je pobijedio Slaven Belupo 1:0. Golom teklića s 11 metara u 89. minuti. Varaždin je ovom pobjedom na 4. mjestu tablice.

Izmjena kod Varaždina, umjesto Tekliča u igri je Stolnik.

Izmjena kod gostiju umjesto Marine u igri je Manaj.

Četiri minute sudačke nadoknade vremena.

GOOOOL U 89. minuti Tonio Teklić s bijele točke šalje loptu pod gredu bez šanse za Čovića

U 88. minuti kazneni udarac za Varaždin srušen je Banovec, oborio ga je Hoxha.

Utakmici je nazočno 646 gledatelja.

U 85. minuti korner za goste s desne strane.

u 84. minuti izmjena kod gostiju izlazi Crnac, ulazi Žuljević.

U 82. minuti dvije izmjene kod Varaždina, umjesto Šege i Brodića u igri su Domjanić i Šaranić.

U 76. minuti prekid utakmice jer se iza gola ukazuje pomoć golmanu Čoviću.

U 75. minuti opomenut je Bosec.

U 73. minuti korner za goste s lijeve strane.

U 71. minuti prve izmjene i kod Varaždina umjesto Stanića i Elezija u igru su Urata i Banovec.

U 68. minuti dvije izmjene kod gostiju, uzašli su Jambor i Mudražija, a ušli Kocijan i mioč.

U 66. minutu ukazuje se pomoć Staniću nakon prekršaja Boseca, koji je prošao bez opomene.

U 65. minuti opet mkorner s lijeve strane za Varaždjn, nakon udarca Šege. nema opasnosti po gol gostiju.

U 64. minurti korner hza Varaždin s lijeve strane.

U 63. minuti korner za Varaždin s desne strane.

U 62. minuti slobodan udarac za Varaždin s 20-tak metara, Teklić pogađa živi zid.

U 50. minuti Hoxha loptu po zemlji s dvadesetak metara šalje pored gola.

Počelo je drugo poluvrijeme.

Uoči početka drugog dijela promjena kod gostiju, umjesto Mihalića u igri je Krstanović.

Varaždin je imao 71 posto posjed lopte, 2 udarca prema golu, jedan u okvir gola, dok su gosti tri puta pucali prema golu, dva puta u okvir gola.

Završilo je prvo poluvrijeme bez golova.

Minuta sudačke nadoknade vremena.

U 45. minuti ukazuje se pomoć Staniću.

U 40. minuti udarac Elezija s oko 20 metara desno iskosa zamalo preko gola.

U 39. minuti korner za Slaven Belupo.

U 37. minuti opomenut je Soldo.

U 35. minuti korner za Slaven Belupo s lijeve strane. ponovo korner ponovno s lijeve strane.

U 32. minuti opomenut je Nikola Jambor zbog prekršaja na Kolariću na sredin terema.

U 31. minuti korner za Varaždin s desne strane.

U 28. minuti Čović obranio loptu upućenu od Šege u lijevi gronji kut. Šegu odlično proigrao Brodić.

U 20. minuti Kvržić je ubacio loptu u kazneni prostor za Hoxhu, koji srećom nije uspio iskontrolirati loptu.

U 11. minuti nakon ubačaja pred gol Varaždina s desne strane  Zelenika odboja loptu na koju natrčava Mihalić,ali srećom lopta odlazi pored desne vratnice Zelenike.

U 8. minuti ubačaj Marine s lijeve strane u pet metara Zelenika lovi loptu.

Slaven Belupo je prvi krenuo sa centra.

Slaven Belupo je počeo u sastavu: Čović, Marina, Hoxha, Mudražija, Crnac, Kvržić, Mihalić, Jambor,Soldo, Christopoulos, Bosec.

Trener Mario Kovačević odlučio se za promjenu na golu, pa je umjesto Radoševića, koji je branio posljednja dva susreta, utakmicu počeo Zelenika. U polju su još: Pellmubi, Stanić, Puclin, Brodić, Teklić, Šego, Kolarić, Elezi, Pilj i Jelenić. Na klupi su još: Radošević, Težak, Vuk, Lusavec, Banovec, Šaranić, Ba, Stolnik, Urata, Škaričić, Domjanić i Ocvirek.

Sudi Jakov Totlić iz Hrvaca, pomagažu mu Goran Perica iz Šibenika i Vice Vidović iz Splita, dok je četvrti sudac Patrik Kolarić iz Čakovca. VAR sudac je Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca, a asistira mu Vedran Đurak iz Svetog Ivana Zeline.

Na Gradskom stadionu u Varaždinu u 17 sati počeo je prvi susret 19. kola SuperSport HNL između Varaždina i Slaven Belupa.