KRAJ Hajduk pobijedio 2:0 protiv Varaždina, Jorgo Pellumbi pocrvenio u 15. minuti Foto: Krešimir Đurić

| 27.9.2020. u 19:09h | Objavljeno u Sport

90+2 minuta - završio susret u jedva regularnim uvjetima i natopljenom terenu na kojem se mogao igrati i vaterpolo, Hajduk slavio 2:0

90+2 minuta - duga lopta u 16-erac Hajduka završila na nogi Leona Benka, ali loptu šalje pored bliže vratnice vratara splitske momčadi

87. minuta - opasna kontra Hajduka, ali srećom Zelenika uspjeva prvi doći do lopte i šalje ju iza aut linije

85. minuta - žuti karton za Mehdikanija

82. minuta - rijedak napad Varaždina, Domagoj Drožđek probao izdaleka, ali lopta ide daleko od vratara Hajduka

80. minuta - za Varaždin izaša Vinko Petković, a ušao Leon Benko, dok je za Hajduk izašao Mijo Caktaš, a ušao Tonio Teklić

79. minuta - velika prilika za Diamantakosa, puca prema vratima Varaždina iskosa s lijeve strane napada, ali lopta ide pored suprotne vratnice Varaždina

73. minuta - dvostruka promjena u Hajduku Jurić i Jairo van igra, u igru ušli Nejašmić i Dolček

69. minuta - žuti karton za Uratu zbog povlačenja Jaira, slobodni udarac za Hajduk

67. minuta - dvostruka promjena u Varaždinu izašao Ivan Delić i Neven Đurasek, a ušli su Mohamed Mehdikani i Matija Kolarić

65. minuta - gužva u petercu Varaždina, Zeleniki bježi lopta na koju kreće napadač Hajduka Diamantakos, ali srećom sve završilo gol autom za Varaždin

63. minuta - Jairo puca u Zeleniku iz skoro mrtvog kuta, obrana varaždinskog golmana

61. minuta - dvostruka promjena u redovima Hajduka, izašli Jradi i Gyurcso, a ušli Atanasov i Kreković

54. minuta - korner za Hajduk skoro završio novim golom, Jairo puca malo pored vratnice gola Zelenike

50. minuta - Hajduk vodi 2:0, gol iz 11-erca zabio Mijo Caktaš

49. minuta - 11-erac za Hajduk, Diamantakos iskoristio loše dodavanje Elezija prema zadnjoj liniji Varždina, Zelenika ruši Diamantakosa u 16-ercu i dobiva žuti karton za prekršaj

46. minuta - počelo drugo poluvrijeme, bez promjena u oba sastava

45+1 minuta - kraj prvog poluvremena, Hajduk vodi 1:0 s velikom prednošću u posjedu lopte 73:27

37. minuta - žuti karton za igrača Hajduka Stanka Jurića

34. minuta - gužva u 16-ercu Varaždina nakon kornera Hajduka, srećom nije završilo ozbiljnijim pokušajem na vrata Zelenike

28. minuta - zamjena Varaždin, iz igre izašao Ivan Posavec, ušao Agon Elezi

22. minuta - Caktaš dodao Jairu koji puca prema golu, ali Zelenika brani i šalje loptu u korner za Hajduk

15. minuta - crveni karton za Jorga Pellumbija, kao zadnji igrač obrane rušio igrača Hajduka

11. minuta - žuti karton za Jorga Pellumbija

7. minuta -  Hajduk pritišće po desnoj strani, Varaždinova obrana uspijeva se spasiti opasne situacije

4. minuta - 1:0 za Hajduk, Adam Gyurcso je s lijeve strane išao uputiti centaršut, no ta je lopta prošla kroz peterac Varaždina i prevarila golmana Olivera Zeleniku

2. minuta -  Marko Stolnik je išao očistiti jednu situaciju pa je pogodio prečku u svom kaznenom prostoru

1. minuta - Započela je utakmica šestog kola 1. HNL na kišnom Poljudu između Hajduka i Varaždina