Uvjerljiva pobjeda seniorki Kitro Varaždina, seniori slavili u pet setova protiv Rijeke Foto: Martin Novosel

| 12.12.2021. u 08:40h | Objavljeno u Sport

Jučer su i seniorke i seniori Kitro Varaždina odigrali svoje susrete na domaćem terenu u Areni Varaždin. Seniorke su u 15 sati dočekale ŽOK Drenovu i upisale su uvjerljivu 3:0 pobjedu.

Za sat i 10 minuta susreta, seniorke Kitro Varaždina su slavile s 25:15 u prvom setu, 25:17 u drugom i 25:21 u trećem setu.

Seniori su imali teži zadatak protiv Rijeke, ali su i oni na kraju slavili s 3:2. Nakon što su prvi sez izgubili s 26:24, u drugom setu su slavili s 25:18, izgubili su treći set s 25:23, a u četvrtom setu su s 25:23 izborili peti u kojem su slavili s uskih 15:13.

Seniori Kitro Varaždina su ostvarili sedmu pobjedu u 10 kola u Superligi te i dalje drže visoko četvrto mjesto, a na istom mjestu u Prvoj ligi nakon 10 kola se nalaze i seniorke kluba sa pet pobjeda i četiri poraza.

U idućem 11. kolu, seniori gostuju kod Splita, dok će seniorke gostovati kod Don Bosca. To će ujedno biti i posljednji susreti za obje ekipe u 2021. godini.