Katja Bengeri i Maja Štimac

Utrke Europskog kupa u slalomu za mlađe dobne kategorije

| 7.8.2016. u 12:45h | Objavljeno u Sport

Članovi Kajak kanu kluba Varteks Katja Bengeri, Maja Štimac i Roko Bengeri nastupili su ovog vikenda u sastavu hrvatske reprezentacije na utrkama Europskog kupa u slalomu za mlađe dobne kategorije, u češkim Budejovicama.

Jučer je održana deseta utrka slaloma, gdje je u kajaku jednosjedu Katja Bengeri zauzela 13. mjesto i ušla u finalnu vožnju gdje je zauzela 13. mjesto, dok je Maja Štimac u istoj disciplini završila na 28. mjestu.

Katja Bengeri vozila je slalom i u disciplini kanu jednosjed gdje se plasirala na 8. mjesto, te se uvrstila u finale, gdje je zauzela 7. mjesto. Roko Bengeri je u disciplini kajaka jednosjeda završio na 28. mjestu.

Danas je  održana jedanaesta utrka slaloma gdje je u kajaku jednosjedu Katja Bengeri zauzela je 16. mjesto, a u disciplini kanu jednosjed zauzela je 11. mjesto,  dok je Maja Štimac završila na 21.  mjestu.  Roko Bengeri je u disciplini kajaka jednosjeda okončao na 33. mjestu.