Uoči 21. kola vodeći Varaždin ima dva boda prednosti u odnosu na drugoplasiranog Foto: Krešimir Đurić

| 16.3.2022. u 18:14h | Objavljeno u Sport

Predstojeći vikend u Drugoj HNL na rasporedu su utakmice 21. kola. Varaždin je vodeća momčad lige s 39 bodova, dva više od drugoplasiranog Rudeša., koji je danas, u odgođenoj utakmici 18. kola na svom terenu pobijedio sastav Cibalije 4:0.

Dva je gola postigao Martin Sekulić (15. i 73. minuta), jednog Vitor Santos Araujo Joao (86.), a jedan je bio auto gol Patricka Stanića (32.).

U 21. kolu Varaždin će u nedjelju u 13 sati na maksimirskom stadionu biti gost druge momčadi Dinama, dok će Rudeš također u nedjelju od 15 sati i 30 minuta gostovati u Bijelom Brdu kod momčadi BSK-a.