U županijskim derbijima pobjede Varteksa i Nedeljanca, pobjeda Podravine u gostima

| 9.10.2016. u 17:40h | Objavljeno u Sport

U sklopu 8. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin danas su odigrana dva županijska derbija. U Nedeljancu je istoimeni domaćin pobijedio Jalžabet 2:1,poluvrijeme 1:1.

Poveo je gost golom Marka Hruška u 19. minuti, domaćin je izjenačio golom Petra Roga u 22. minuti iz kaznenog udarca, a pobjedu Nedeljancu donio je Dubravko Kišić, golom u 82. minuti susreta.

Varteks je na stadionu u Zagrebačkoj ulici ugostio Zadrugar, kojeg je pobijedio rezultatom 5:1. Dva je gola postigao Tomislav Medved u 3. minuti iz kaznenog udarca i u 35. minuti, a po jednom su mrežu gostiju zatresli Tomislav Harmicar u 42. minuti, Marko Bogović u 68. i Tomislav Turković u 89. minuti. Gol za Zadrugar postigao je Tomislav Hlebec u 31. minuti.

Ludbreška Podravina je gostovala u Dunjkovcu Pretetincu gdje je pobijedila domaći Međimurec 3:0, poluvrijeme 2:0. Dva je gola postigao Renato Sakač u 30. i 64. minuti, a jednom je mrežu domaćina zatresao Nikola Međimorec u 17. minuti.