Dabrovi su večeras izgubili u Vinkovcim Foto: Krešimir Đurić

U utakmici 5. kola Premijer lige Spačva postigla gol više od Dabrova

| 21.10.2017. u 20:28h | Objavljeno u Sport

U susretu 5. kola Premijer rukometne lige večeras je u Vinkovcima momčad GRK Varaždina 1930 izgubila od Spačve rezultatom poluvrijeme 14:12 za domaćina. Spačva je bila u vodstvu od početka susreta,a pet golova bila je najveća prednost koju su imali domaći rukometaši, no Dabrovi su do poluvremena uspjeli smanjiti na dva gola zaostatka.

U drugom dijelu, u 33. minuti, golom Brune Levaka GRK Varaždin 1930 izjednačio je rezultat na 15:15, nakon čega je u 43. minuti varaždinska momčad imala i dva gola prednosti (18:20) ali su domaći rukometaši uspjeli poravnati rezultat u 46. minuti.

Nakon toga igralo se gol za gol, pri čemu su Dabrovi stizali gol prednosti Spačve. Na kraju se slavila Spačva 30:29, koja je u 59. minuti došla do nedostižna dva gola razlike. Kod Dabrova najučinkovitiji su bili Bruno Levak s 9, te Bruno Vili Zobec i Jadranko Stojanović s po 7 golova, a kod Spačve 9 je golova postigao Marko Vignjević.