U rezultatski nebitnoj utakmici Dabrovi izgubili kod Sesveta, slijedi im Liga za prvaka

| 17.12.2023. u 18:56h | Objavljeno u Sport

U utakmici 14.,posljednjeg kola u ovom dijelu sezone, momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je večeras u Zagrebu od drugoplasiranih Sesveta rezultatom 38:32, poluvrijeme 29:23.

Bila je to rezultatski nebitna utakmica za obje momčadi, koji su već prije osigurali plasman u Ligu za prvaka. Sesvete su drugoplasirane, a Dabrovi trećeplasirani.

Osim na početku susretu, točnije u 6. minuti, kada su Dabrovi imali vodstvo od 3:2 i u 17. minuti kada je bilo 11:10 za goste, svo ostalo vrijeme Sesvete su bile u vodstvu, a najveću prednost od 8 golova razlike, imali su u 58. minuti.

Najefikasniji u varaždinskom sastavu bio je Matej Tači s 8 golova iz 9 pokušaja, a 8 je golova kod Sesveta postigao i Filip Turčić. Kod Varaždinaca Antonio Budinski postigao je 6 golova, Fabijan Grubišić pridodao je 5, a Viktor Kociper 4 gola.