Ivana Dežić bila je najefikasnija u redovima Koke na današnjem pripremnom susretu protiv Zrinskog Foto: Martin Novosel

U prvom pripremnom susretu rukometašice Koke uvjerljive protiv Zrinskog

| 11.1.2020. u 17:53h | Objavljeno u Sport

Rukometašice "Koke" bile su uvjerljive u današnjoj, prvoj pripremnoj utakmici ove godine u sklopu priprema za nastavak sezone u Prvoj HRL za žene. Koka je u dvorani na Dravi pobijedila "Zrinski" iz Čakovca, kojeg od nedavno s klupe vodi bivši trener dabrova Alan Belko, rezultatom 37:21.

Već na poluvremenu ostvarena je prednost od 9 golova razlike pa su sve igračice Koke dobile minutažu koju su iskoristile na pravi način. Najefikasnija u varaždinskom sastavu bila je Ivana Dežić sa 6 golova, M. Mrazović je postigla 5, Jalušić i Blažek po 4, Domjan, Ljubić i Rogina po 3, Kuzminski, Balajić, K. Mrazović i Furjan po 2 dva, dok je Jurčić pridodala jedan gol. Golmanice Tušek i Šopar imale su dobar dan.