U posljednjoj pripremnoj utakmici ove godine Varaždin izgubio u Koprivnici Foto: arhiva Varaždinske vijesti

U posljednjoj pripremnoj utakmici ove godine Varaždin izgubio u Koprivnici

| 30.12.2022. u 14:46h | Objavljeno u Sport

U petoj pripremnoj utakmici, u sklopu priprema za nastavak prvenstva u SuperSport hrvatskoj nogometnoj ligi, momčad Varaždina izgubila je danas u Koprivnici od Slaven Belupa rezultatom 2:1.

Utakmica je odigrana na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. Strijelac prvog gola za domaćina bio je  Krstanović u 16. minuti, iskoristivši kazneni udarac koji je sam izborio, dok je na 2:0 povisio Bašić u 38. minuti nadmetanja. Strijelac za Varaždin bio je Domjanić u 84. minuti susreta.

Varaždin je utakmicu odigrao u sastavu: Bulat – Stolnik, Jelenić, Škaričić, Urata – Lusavec, Elezi, Mitrovski – Banovec, Brodić, Perić. Još su igrali: Radošević, Puclin, Teklić, Šego, Vuk, Kolarić, Ba, Pilj, Domjanić, Herrera, Ocvirek, Težak.