U posljednjem 36. kolu Varaždin i Lokomotiva odigrali susret bez golova Foto: Krešimir Đurić

U posljednjem 36. kolu Varaždin i Lokomotiva odigrali susret bez golova

| 26.5.2023. u 19:45h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice, koja je završila bez golova.

Kormer za Lokomotivu s lijeve strane. netko je pred gol linijom,čini se Teklić, loptu izbacio u teren.

Cipetić s tri metra glavom šalje loptu preko gola.

Tri minute sudačke nadoknade.

U 88. minuti umjesto Banovca na terenu je Ocvirek.

U 86. minuti opomenut je Pellumbi.

U 82. minuti uz pljesak publike igru je napustio i od nogometa se oprostio Pivarić, a ušao je Miličević.

U 79. minuti korner za Lokomotivu s desne strane.

U 76. minuti izmjene u obje momčadi, kod Varaždina umjesto Belcara na terenu je Težak, a kod Lokomotive umjesto Tucija u igri je Krivak.

Današnjem susretu nazočno je 2400 gledatelja.

U 68. minuti velika prilika za Lokomotivu, nakon ubačaja s lijeve strane pred golom Zelenike bio je Šotiček, koji je s par metara prebacio gol Zelenike.

U 61. minuti izmjena kod Lokomotive, umjesto Vasilja ušao je Šotiček.

U 60. minuti korner za Varaždin s desne strane.

U 57. minuti korner za Varaždin s desne strane. Ukazat će se pomoć Eleziju.

U 54. minuti nakon ubačaja s lijeve strane Tuci je pucao glavom, ali je blok Pelleumbija loptu skrenuo i korner. Nakon šestog udarca iz kuta za goste nije ilo opasnosti pred golom Zelenike.

U 49. minuti Vasilj je sa 7 metara desno iskosa iz dobre situacije promašio gol Varaždina. Ostaje 0:0. Dvije dobre situacije na početku drugog poluvremena.

U 48. minuti na povratnu loptu Brodića s lijeve strane Banovec je pucao po zemlji s 10 metara, golman Čavlina je obranio.

U 46. minuti opomenut je Elezi.

Počelo je drugo poluvrijeme, izmjena kod Varaždina, umjesto Domjaniča na terenu je Šego.

Kraj prvog poluvremena, bez sudačke nadoknade, na odmor se odlazi s početnih 0:0.

U 39. minuti Urata je pucao s 20-tak metara, pored desne vratnice.

U 35. minuti kormer za Lokomotivu s lijeve strane, nema opasnosti po gol Zelenike.

U 27. minuti korner za Lokomotivu s desne strane.

U 21. minuti korner za Lokomotivu s lijeve strane. Novi korner sada s desne strane. Lopta iz kornera odlazi u aut.

U 18. minuti opomenut je Kalaica zbog prekršaja nad Elezijem.

U 17. minzti Marić iz velike daljine puca snažno i jako neprecizno.

U 15. minuti opomenut je Goričan zbog prekršaja nad Banovcem.

U tijeku je 14. minuta, korner za Lokomotivu s lijeve strane.

U 6. minuti Vaslij s ruba kaznenog prostora puca preko gola Zelenike.

U 5. minuti korner za Varaždin s desne strane, izveo ga je Teklić, lopta odlazi izvan igrališta.

U 4. minuti brza kontra Varaždina, potegnuo je loptu Banovec, odigrao u desno za Blecara, koji je pucao s 18 metara, vratar Čavlina obranio je loptu.

Lokomotiva je u bijelim dresovima počela sa sljedećih 11: Čavlina, Mersinaj, Tuci, Marić, Pivarić, Kalaica, Goričan, Stojković, Cipetić, Bubanja, Vasilj.

Varaždin je susret u plavim dresovima počeo u sastavu: Zelenika, Pellumbi, Stanić, Brodić, Teklić, Banovec, Elezi, Stolnik, Urata, Domjanić, Belcar.

Sudac je Ante Terzić iz Splita, a pomažu mu Vice Vidović iz Splita i Željko Bućar iz Duge Rese. četvri sudac je Martin Turčin iz Tuhelja. VAR sudac je Dario Bel iz Osijeka, a asistent mu je Marjan Tomas iz Vladislavaca.

Utakmica je to bez rezultatskog značaja u smislu izlaska na europsku scenu, no obje momčadi žele prvenstvo završiti pobjedom.

Na Gradskom stadionu u Varaždinu od 18 sati i 2 minute po sunčanom i toplom vremenu, na 23 celzijeva stupnja, igra se susret 36.,posljednjeg kola SuperSport HNL između Varaždina i Lokomotive.