Kadeti Varaždina, trenera Maria Kovačevića, pobjedom su krenuli u novu sezonu Foto: Krešimir Đurić

U 1. kolu Prve HNL pobjeda kadeta Varaždina u Puli, pioniri izgubili od Istre 1961

| 13.8.2017. u 12:10h | Objavljeno u Sport

Utakmicama 1. kola počelo je novo prvenstvo u Prvoj HNL za pionire i Prvoj HNL za kadete, a obje selekcije Varaždina bile su gosti pulske Istre 1961.

Pionri Varaždina, koje trenira Miljenko Mumlek, izgubili su od vršnjala Istre 1961 rezultatom  5:1, poluvrijeme 3:0,  a jedini gol za varaždinsku momčad postigao je Antonio Martinjaš u 67. minuti, kod vodstva domaćina od 5.0.

Kadeti, koje vodi Mario Kovačević,pobijedili su domaćina u Puli rezultatom 2:1, poluvrijeme 1:0. Golove za varaždinsku momčad postigli su Karlo Dumbović u 9. i Luka Petrinec u 56. minuti.

U sljedećem kolu pioniri i kadeti Varaždina ugostit će GNK Dinamo.