Tri naslova prvaka hrvačima Vindije na jučerašnjem PH u Ludbregu

Sebastijan Petrač jedan je od osvajača zlatnog odličja za momčad Vindije Sebastijan Petrač jedan je od osvajača zlatnog odličja za momčad Vindije

Na Prvenstvu Hrvatske u hrvanju za kadete i mlađe seniore, koje je jučer održano u Ludbregu, od članova Hrvačkog kluba Vindija kod kadeta Luka Fajfarić je u kategoriji do 60 kilograma ostao je bez plasmana. Ivan Sambolec je u kategoriji do 92 kilograma zauzeo treće mjesto, dok je kod kadetkinje Victoria Vrdoljak u kategoriji do 73 kilograma osvojila prvo mjesto.

Kod mlađih seniora u kategoriji do 65 kilograma Filip Kolarić bio je treći , Jakov Gelić u kategoriji do 70 kilograma zauzeo je 3. mjesto, a Alen Fodor je u istoj kategoriji osvojio prvo mjesto, pri čemu je zlatnu medalju osvojio i Sebastijan Petrač u kategoriji do 79. kilograma. Karlo Crkvenčić je u kategoriji do 86 kilograma zauzeo treće mjesto,dok je u kategoriji do 125 kilograma Dario Majcok bio treći.

Ukupno je nastupilo 105 iz dvadesetak klubova, a Vindiji je kod mlađih seniora ekipno pripalo drugo mjesto.