TREĆA NL SJEVER Varteks u Kotoribi došao do desete pobjede, domaći poraz Podravine Foto: Dražen Novosel

| 13.4.2024. u 19:54h | Objavljeno u Sport

Polovičan učinak županijskih predstavnika u današnjem, 20. kolu Treće NL Sjever. Momčad Varteksa pobijedila je u Kotoribi domaći Graničar rezultatom 3:1, poluvrijeme 3:0.

Mrežu domaćina načeo je prvi topnik lige Dejan Glavica u 27. minuti, na 2:0 povisio je Noa Lukačić u 33. dok je gol za 3:0 postigao Matija Kanceljak u 45. minuti nadmetanja. Strijelac za domaćina bio je Domagoj Dežđek u 55. minuti. Bila je ovo deseta pobjeda Varteksa u ovom prvenstvu, koji se nalazi na 4. mjestu tablice s 35 bodova, dva manje od treće Pitomače.

Podravina je na svom stadionu izgubila od Virovitice 1:0, a jedini gol postigao je Antoniadis Nikolaos u 6. minuti iz kaznenog udarca. Podravina je na 7. mjestu s 20 bodova.