TREĆA NL SJEVER Podravina bolja od Rudara, Varteksov pozitivan niz prekinut kod Dinama Foto: Dražen Novosel

| 9.9.2023. u 19:08h | Objavljeno u Sport

U Trećojj NL Skupina Sjever danas su odigrane utakmice 4. kola. Podravina je došla do treće prvenstvene pobjede, dok je Varteksov pozitivan niz prekinut kod Dinama u Domašincu.

Podravina je pred svojim navijačima pobijedila Rudar iz Murskog Središća 1:0, a gol odluke postigao je Mario Sačer u 68. minuti nadmetanja.

Varteks je izgubio u Domašincu 4:1, poluvrijeme 2:0. Gol Za Varteks postigao je Matija Kanceljak u 61. minuti, čime je smanjio vodstvo domaćina na 3:1.

Kod vodstva domaćina od 1:0 Varteks je imao dva kaznena udarca, u 15. i 30. minuti susreta ali oba je udarca s bijele točke golman domaćina obranio. Kaznene su udarce izvodili Dolovski i Kanceljak.