TREĆA NL SJEVER Pobjeda Varteksa za potvrdu trećeg mjesta, minimalan poraz Podravine Foto: Dražen Novosel

| 12.11.2022. u 18:24h | Objavljeno u Sport

U Trećoj NL Skupina Sjever danas je odigrano 13,pretposljednje kolo ove jeseni. Momčad Varteksa je na stadionu Sloboda pobijedila Koprivnicu 3:1, golovima Tihomira Šoštarića u 11.,Doriana Mikičića u 21. i Dine Kovačeca u 48. minuti susreta, dok je strijelac za goste bio David Petika u 67. minuti.

Ovom pobjedom Varteks se učvrstio na trećem mjestu tablice,sa 4 boda više od četvrtoplasiranog Dinama.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu izgubila od Poleta 1:0, a gol odluke postigao je Andrej Jurinić u 50. minuti.