TREĆA NL SJEVER Četvrta pobjeda Varteksa u nizu, peti poraz Podravine Foto: Dražen Novosel

TREĆA NL SJEVER Četvrta pobjeda Varteksa u nizu, peti poraz Podravine

| 24.9.2022. u 19:38h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 6. kola Treće nogometne lige Skupina Sjever županijski su predstavnici ostvarili polovičan učinak.

Varteks je pobijedio u Virju domaći Podravac rezultatom 3:1 i tako došao do četvrte uzastopne pobjede. Dva je gola postigao Tihomir Šoštarić, a jednog je pridodao Karlo Mihoković.  U 42. minuti vratar Varteksa Jurica Valentić obranio je kazneni udarac, kojeg je izveo Ivan Šignjar.

Podravina je na svom stadionu u Ludbregu pretrpjela i peti poraz ove sezone. Bolja je bila Virovitica, golovima u 16. i 44. minuti nadmetanja, a strijelci su bili Karlo Petrinić i Davor Sinjaković.

Varteks je na trećem mjestu tablice s 12 bodova, dok je Podravina pretposljednja, deveta s 1 bodom.