ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

Težak poraz Koke u drugom kolu kod Lokomotive uoči reprezentativne stanke

| 19.9.2018. u 20:27h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u sklopu drugog kola Prve HRL za žene otputovala na gostovanje kod zagrebačke Lokomotive i doživjela visok poraz 37:22 u susretu u kojem nije bilo imperativa rezultata.

Koka je držala korak s Lokomotivom prvih 15 minuta susreta, ali je velik broj tehničkih grešaka i laganih golova iz kontri i polukontri donio vodstvo zagrebačkoj ekipi na poluvremenu 18:10. U drugom poluvremenu, trener Vladimir Canjuga je uvidio da nema šansi za pobjedom te je počeo s rotacijom igračica u namjeri da sačuva već načete nositelje igre od dodatnih ozljeda.

Najbolja strijelkinja u redovima Koke je bila Katarina Mrazović s devet golova, dok je četiri zabila Terezija Ćurić, a tri gola je dodala Matilda Mrazović.

Koki sada slijedi pauza od dva i pol tjedna zbog okupljanja reprezentacije, a u trećem kolu ih čeka susret s Podravkom na domaćem terenu.