Težak poraz Hrvatske od Egipta na otvaranju Svjetskog rukometnog prvenstva Foto: arhiva Varaždinskih vijesti

Težak poraz Hrvatske od Egipta na otvaranju Svjetskog rukometnog prvenstva

| 13.1.2023. u 21:56h | Objavljeno u Sport

U utakmici 1. kola skupine G na Svjetskom rukometnom prvenstvu hrvatska reprezentacija izgubila je večeras u švedskom Jönköpingu od reprezentacije Egipta rezultatom 31:22, poluvrijeme 16:12.

U igri hrvatske reprezentacije u večerašnjem susretu ništa nije bilo kako treba i pobjeda Egipta je potpuno zaslužena.

Najefikasniji u hrvatskoj reprezentaciji bio je Marin Šipić sa 5 golova iz 6 pokušaja, a po 4 su gola postigli Igor Karačić, Filip Glavaš i Ivan Martinović.

Kod Egipta najefikasniji je bio Mohsen Mahmoud sa 7 golova iz isto toliko pokušaja.

Utakmicu 2. kola Hrvatska će igrati u nedjelju od 20 sati i 30 minuta protiv SAD-a.