Tabla nije izdržala: Stjepan Herceg zakucao toliko snažno da se morala prekinuti utakmica Foto: KK Ivančica

| 27.3.2022. u 18:37h | Objavljeno u Sport

Igrala se odgođena utakmica 12. kola Druge muške lige Sjever između Ivančice i Petra Zrinskog ove subote u Ivancu, ali je utakmica morala biti prekinuta u trećoj četvrtini zbog neobičnog razloga.

Na posljednjoj ovosezonskoj domaćoj utakmici Ivančice, kod rezultatske prednosti domaćina 58:50, zakucavanje Sjepana Hercega je bilo toliko snažno da je pukla tabla pa se utakmica nije mogla nastaviti.

Obzirom da je prošlo više od pola utakmice ista se prema službenim pravilima nastavlja od minute u kojoj je došlo do prekida i po istom zapisniku, ali za sada još nije poznato kada će se nastaviti utakmica.

Ipak, Herceg je ovim potezom ušao u elitni rang košarkaša koji su tijekom službenog susreta neke lige "uništili" tablu silinom, među kojima je i najpoznatiji Shaquille O'Neal koji razbijao i cijele konstrukcije koševa na kojima je zabio.