Ekipa STK Varaždin s trenerom Sašom Suhodolčanom

Stolnotenisačice Varaždina viceprvakinje Hrvatske

| 11.4.2019. u 09:30h | Objavljeno u Sport

Stolnotenisačice Dr. Časla obranile su naslov prvakinja Hrvatske, nakon što su jučer i u drugom finalnom susretu Superlige pobijedile stolnotenisačice Varaždina, Nakon pobjede od 4:0 u prvom meču na varaždinskom Srednjoškolcu ekipa Dr Časla jučer je pobijedila 4:1. Jedinu pobjedu za varaždinsku ekipu u jučerašnjem meču ostvarila je Petra Petek koja je bila bolja od Mirele Đurak.

- Uglavnom više smo nego zadovoljni drugim mjestom. izgubili smo jučerašnji, drugi meč 4-1,pri čemu su naše igračice odigrale odličan meč u paru. I cijela sezone je bila odlična, Ivana Malobabić je prva igračica HEP Superlige, Petra Petek je dvostruka prvakinja Hrvatske, a ekipa je osvojila 2.mjesto u prvenstvu i 2.mjesto u Kupu. Bolje od toga nije išlo pokraj kineskinja iz ekipe Dr Časla - rekao je trener STK Varaždina Saša Suhodolčan.

Dr. ČASL - VARAŽDIN 4:1 (4:0 prvi susret)
Yu Fu - Malobabić 3:0 (4, 3, 7)
Ni Xia Lian - Matijašec 3:0 (2, 7, 3)
Đurak - Petek 2:3 (-6, 7, 9, -8, -7)
Yu Fu/Ni Xia Lian - Malobabić/Petek 3:1 (9, 8, -8, 7)
Yu Fu - Matijašec 3:0 (3, 4, 4)