Sračinec s igračem manje svladao Bratstvo 4:3 Foto: Mario Šamec

Sračinec s igračem manje svladao Bratstvo 4:3

| 3.4.2016. u 20:17h | Objavljeno u Sport

Nakon što je drugoplasirani Dinamo (B) u jučerašnjoj utakmici izgubio protiv Lepoglave, Sračincu je danas bila prigoda da se odvoji na vrhu Druge županijske nogometne lige Zapad, a pobjedom 4:3 protiv Bratstva je to i ostvarila.

Sračinec je prvo poluvrijeme završio s dva pogotka prednosti i to golovima Dominika Tkaleca u 8. minuti i Gorana Mikoa u 34. minuti, ali su isto tako ostali bez igrača manje u 40. minuti kada je s drugim žutim kartonom kažnjen Franjo Galeković. Gosti koriste igrača više i pogotcima Nenada Kalanjoša u 55. i Zorana Prepelića u 67. minuti iz kaznenog udarca izjednačuju na 2:2. Domaćin je unatoč nedostatku igrača, još jednom poveo kada u 75. minuti za 3:2 zabija Goran Miko. Nenad Kalanjoš u 81. minuti zabija za novo izjednačenje, ali uporni domaćin u 86. minuti preko Danijela Soldata dolazi do pobjede.

U preostala današnja dva susreta Omladinac je kod kuće svladao Vindiju 4:0, a Majerje je slavilo u gostima kod Nove Vesi 2:0.