Sloga bez otpora protiv Nedeljanca, Mladost (M) preskočila Dravu (SĐ)

| 24.10.2015. u 17:59h | Objavljeno u Sport

Odigrana su dva susreta 10. kola 1. Županijske nogometne lige. Sloga je kod kuće dočekala Nedeljanec i izgubila je 8:0. Nakon prvih 45 minuta nije izgledalo da će Nedeljanec slaviti visokom gol razlikom, iako su vodili na poluvremenu s 2:0 pogotcima Jurice Buden u 8. i Tomislava Habulana u 23. minuti utakmice, ali su zato u drugom poluvremenu unutar 25 minuta zabili 6 pogodaka. Prvo je na vodstvo 3:0 u 58. minuti povisio Petar Rog, za 4:0 je zabio Martin Gozdek u 65., u 68. još jednom je zatresao mrežu Jurica Buden, u 70. je zabio Dubravko Kišić, u 80. Tomislav Gredelj, a konačnih 8:0 je postavio Igor Kučko u 83. minuti.

U drugoj utakmici je Drava iz Svetog Đurđa dočekala Mladost iz Margečana te je unatoč domaćem terenu i izjedančenim snagama poražena 2:1. Gosti iz Margečana su bolje krenuli u susret i nakon 8. minute su imali vodstvo od 1:0 pogotkom Dalibora Solina, ali domaćin je ipak izjednačio u 31. minuti preko svog Brazilca Ribeira Viniciusa Muniza. S rezultatom 1:1 se išlo na odmor. Ipak, gosti su uzeli sva tri boda u 83. minuti pogotkom Marka Rogine. Ovom pobjedom je Mladost (M) na ljestvici preskočila Dravu (SĐ) na petom mjestu.