Nastupili s 25 natjecatelja Foto: AK Sloboda

Sloboda osvojila 22 medalje na atletskom natjecanju za limače i kadete u Graberju

| 6.3.2018. u 12:24h | Objavljeno u Sport

U dvorani Graberja se protekle subote u Varaždinu održalo natjecanje za limače i kadete u organizaciji Malog atletskog kluba Varaždin. Discipline koje su se provodile su 30 metara visoki start, skok u dalj s mjesta, bacanje loptice u metu i štafeta trčanje u vrećama, a za AK Slobodu je nastupilo čak 25 natjecatelja.

Zlatne medalje u disciplini 30 metara visoki start su osvojili Matea Orak, Iva Kelemen, Jana Košćak i Niko Purgarić. Srebrnu medalju u istoj disciplini osvojio je David Magić, a brončanu Martin Androlić, Enia Aladrović i Fran Grđan.

U disciplini skok u dalj s mjesta zlatnu medalju osvojila je Stella Jurak. Srebrnu medalju osvojili su Jana Košćak, Iva Kelemen, Matea Orak, Fran Grđan i Niko Purgarić, dok su brončanu osvojili David Magić i Martin Nöthig.

U disciplini bacanje loptice u metu zlatnu medalju osvojili su Dino Blaži, Niko Purgarić i David Magić, a srebrnu medalju osvojili su Jana Košćak i Fran Grđan.