Sjajan nastup juniora Streljačkog društva Varaždin na 5. turniru olimpijskih nada i na PH za mlađe juniore

| 18.2.2024. u 16:02h | Objavljeno u Sport

Jučer su u Zadru su nastupili juniori Streljačkog društva Varaždin i to u sastavu Gregor Gašparić, Pavao Kudelić i Jura Jež.

Zračnim pištoljem natjecali su se na 5. turniru olimpijskih nada i na Prvenstvu Hrvatske za mlađe juniore.

Na turniru olimpijskih nada u kategoriji juniora, Gregor Gašparić osvojio je 2. mjesto s rezultatom 546, Pavao Kudelić 4. mjesto s rezultatom 536 i Jura Jež 20. mjesto s rezultatom 468.

U kategoriji kadeta Jura Jež je zauzeo 13. mjesto.

Na Prvenstvu Hrvatske osvojili su ekipno sjajno 2. mjesto. Pojedinačno Gregor Gašparić osvojio je 2. mjesto s rezultatom 546, Pavao Kudelić 4. mjesto s rezultatom 536 i Jura Jež 18. mjesto s rezultatom 468.