Silvija Masnić zabila 13 golova u pobjedi Koke 32:23 nad Dugim Selom 55 Foto: Krešimir Đurić

Silvija Masnić briljirala u pobjedi Koke kod Dugog Sela 55

| 13.11.2016. u 18:57h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su u osmom kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene došle do šeste pobjede na gostovanju kod Dugog Sela 55 rezultatom 32:23 čime su se vratile na treće mjesto prvenstvene tablice.

Koka je slabo krenula u susret protiv Dugog Sela 55 gdje je nakon prvih sedam minuta gubila 5:1, ali su do kraja poluvremena okrenuli rezultat u svoju korist i otišli na odmor s minimalnom prednošću (14:13). U drugom poluvremenu su polako povećavali svoju prednost, a u 50. minuti su vodili s čak 12 golova razlike (30:18).

Najbolja igračica Koke je bila Silvija Masnić koja je predvodila sve strijelce s 13 postignutih golova, a odlične partije su odigrali i Ines Domjan te Ivana Dragišić, svaka po šest golova