Shito Ryu osvojio 3 zlata, 1 srebro i 5 bronci na 14. karate Kupu sv. Nikola

| 25.11.2018. u 10:53h | Objavljeno u Sport

Jučer je u dvorani na Dravi održan 14. karate kup sv. Nikola, na kojem je varaždinski Karate klub Shito Ryu nastupio je sa 7 natjecatelja. U konkurenciji od 450 natjecatelja iz 54 kluba iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Austrije, Shito Ryu Varaždin osvojio je 3 zlatne, 1 srebrnu i 5 brončanih medalja.

Zlatne medalje osvojili su Martin Kokot kata ml. učenici, Marko Gerbus kata ml. kadeti i Ema Hrnčić ml. kadetkinje. Srebrnu medalju osvojila je Tea Kostanjevac kata ml. kadetkinje.

Brončane medalje osvojili su Martin Kokot borbe ml. učenici, Jakov Kostanjevac kata ml. učenici, Tomašić Erik kata ml. kadeti, Karlo Žličar kata ml. kadeti te kata tim ml. učenici u sastavu Jakov Kostanjevac, Marko Gerbus i Martin Kokot.

Nakon Kupa Sv. Nikole zadnji turnir u ovoj godini također će se održati u Varaždinu 8. prosinca u dvorani u Graberju čiji će domaćin biti Shito Ryu Varaždin.