Katarina Mrazović je zabila osam golova Foto: Krešimir Đurić

Sa 16 golova Mrazović i Masnić, Koka u Umagu stigla do treće ligaške pobjede u nizu

| 10.11.2018. u 19:42h | Objavljeno u Sport

Nakon pobjeda protiv Zameta i Dalmatinke, Koka je stigla i do treće pobjede u nizu u Prvoj HRL za žene pobijedivši Umag na gostovanju 33:26 te nastavila s pobjedničkom formom.

Do prvog značajnijeg vodstva su Varaždinke došle u 21. minuti susreta kada su povele 11:8, a na odmor se išlo s prednošću Koke 16:13. Početkom drugog poluvremena su se sve više počeli odvajati, a u 52. minuti su već stigle do njavišeg +9 vodstva s rezultatom 30:21.

Još jednu odličnu partiju je odigrala Katarina Mrazović s osam pogodaka koliko je zabila i Silvija Masnić, dok je Terezija Čurić zabila šest, a Ines Domjan je zabila pet golova.

Sljedećeg tjedna, Koka će preskočiti susret 10. kola protiv Murvice zbog europksog ogleda u Challenge kupu protiv Latsije iz Nikozije 16. i 18. studenog.