Slovenski trećeligaš Šampion iz Celja nije bio ravnopravan suparnik sastavu Varaždina Foto: Dražen Novosel

S pet golova Domagoja Drožđeka Varaždin danas potopio celjske Šampione

| 26.7.2017. u 19:40h | Objavljeno u Sport

U sklopu priprema za novu sezonu u Drugoj HNL nogometaši Varaždina su danas na stadionu Varteksa odigrali i ćetvrtu prijateljsku utakmicu te ostvarili i četvrtu pobjedu.

Suparnik je bio slovenski trećeligaš Šampion iz Celja kojeg je domaći drugoligaš pobijedio rezultatom 8:2 , poluvrijeme 2:0.

Trener Varaždina Zoran Kastel danas je koristio kombiniranu momčad, odnosno igrače koji su jučer u mađarskom Zalaegerszegu imali manju minutažu, ili uopće nisu igrali protiv drugoligaša ZTE-a.

Čak pet golova za varaždinsku momčad postigao je Domagoj Drožđek i to u 13. minuti, 48. minuti iz kaznenog udarca, te u 57., 59. i 82. minuti, a po jednom su mrežu gostiju zatresli Bamidele u 27. i Mesarić u 56. i Sačer u 73. minuti nadmetanja.

Slijedeći susret Varaždin će igrati u subotu u gostima protiv Zagreba.