Ines Domjan imala je savršen učinak od 11 golova iz 11 udaraca Foto: Martin Novosel

Rukometašice Koke u zadnjih 10 minuta ipak stigle do pobjede protiv Splita 2010

| 27.4.2019. u 19:32h | Objavljeno u Sport

Koka je danas u Graberju odigrala utakmicu 24. kola Prve lige protiv ekipe Splita 2010 i uspješno stigla do nove pobjede 30:29.

Nije sjajno počeo susret za varaždinski sastav koji je čitavo prvo poluvrijeme gubio, a Split 2010 je na odmor išao s minimalnim vodstvom od 16:15. U prvih 10 minuta drugog poluvremena, Koka je prvo gubila tri razlike pa sustigla razliku. Igralo se gol za golom sve do 50. minute kada je Koka povela 26:24 i održavala je tih +2 do kraja susreta, iako je Maja Kožnjak na kraju u 59. minuti smanjila na samo 1 gol prednosti za Koku.

U redovima domaćeg sastava, Ines Domjan je imala savršen učinak od 11 golova iz jednako toliko udaraca prema golu, Katarina Mrazović je zabila šest golova, Jelena Blažek je zabila pet, Suzana Furjan četiri, Terezija Čurić tri, dok je Tea Jalušić zabila samo jedan gol.

Idući tjedan, Koka je slobodna, a za dva tjedna će odigrati posljednji susret prvenstva protiv ekipe Zrinskog na domaćem terenu.