Nikolina Zadravec zabila 10 golova u pobjedi Foto: Dražen Novosel

Rukometašice Koke sa +6 svladale Dugo Selo

| 8.4.2016. u 21:24h | Objavljeno u Sport

Koka je postigla novu pobjedu 12. pobjedu u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene ove sezone protiv ekipe Dugog Sela. Varaždinski sastav je slavio 31:25 pred domaćom publikom.

Prvo poluvrijeme je prošlo u izmjenjivanju vodstva između Koke i Dugog Sela gdje je varaždinski sastav tek u 27. minuti došao u osjetljvije vodstvo od tri razlike (12:9), dok je poluvrijeme završilo 13:11 u korist varaždinskih rukometašica.

Početkom drugog poluvremena su se Kokice počele još više odvajati (18:13), ali ekipa Dugog Sela se nije predavala te u 45. minuti smanjuje na 21:19. Nakon toga Koka opet pruža bolju igru, a u zadnjih 10 minuta rade seriju 5:0 s kojom u 58. minuti ostvaruju najveću prednost na utakmici (30:22).

Još jednom je u redovima Koke najbolja bila Nikolina Zadravec s 10 golova, dok je Tea Jalušić zabila šest, a Ines Domjan zabila pet golova.