Minutu prije kraja susreta Koka je vodila 23:22 Foto: Krešimir Đurić

Rukometašice Koke propustile uzeti pobjedu u Rijeci protiv Zameta

| 12.3.2017. u 19:27h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su na gostovanju kod Zameta u Rijeci odigrale 23:23 i ubilježile svoj prvi neodlučeni rezultat ove sezone u 16. kolu Prve hrvatske rukometne lige za žene.

Koka je napočetku susreta vodila 3:1 u prvih pet minuta, ali su domaćini uskoro dostigle rezultat i u prvom poluvremenu držale prednost od dva gola razlike, dok je poluvrijeme završilo vodstvom domaćina 12:11.  Čitavo drugo poluvrijeme igralo se gol za gol gdje je Koka stalno poravnavala vodstvo domaćina, a u 59. minuti su konačno prešle u vodstvo 23:22 koje na kraju ipak nisu uspjele zadržati.

U redovima Koke najviše golova postigle su Ivana Dragišić i Silvija Masnić svaka s po pet postignutih golova, a pratila ih je Ines Domjan sa četiri postignuta gola.