Rukometašice Koke očekivano pobijedile pulsku Arenu

| 19.10.2016. u 19:18h | Objavljeno u Sport

U susretu 5. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene, a koji je odigran ranije u odnosu na ostale utakmice kola, večeras je u dvorani na Dravi ekipa Koke očekivano pobijedila pulsku Arenu rezultatom 27:21 , poluvrijeme 19:8. Igra varaždinske ekipe brzo će se zaboraviti, a ostat će upamćeni i upisani samo bodovi.

Iako su imale vodstvo do 8. minute utakmice, gošće koje su došle u Varaždin sa samo 9 igračica u zapisniku, od kojih su dvije bili vratarke, nisu mogle ozbiljnije parirati Koki, u čijem je sastavu u drugom poluvremenu zaigrala i Petra Oštarjaš.

Inače u drugom dijelu trener Koke Vladimir Canjuga dao je priliku mlađim igračicama s do sada manjom minutažom u prvenstvu.

Najučinkovitije u varaždinskom sastavu bile su Silvija Masnić i Ivana Dragišić s po 6 golova, a kod Arene Jelena Matičić postigla je 9 golova.