Rukometašice Koke drugi put u sedam dana izgubile od Zrinskog i oprostile se od Kupa Foto: Martin Novosel

| 29.1.2022. u 19:42h | Objavljeno u Sport

Nakon što su prošle subote upisale poraz u prvenstvenom ogledu (28:24), rukometašice Koke su i večeras izgubile od ekipe Zrinskog u Čakovcu, u susretu osmine finala hrvatskog Kupa, i tako se oprostile od daljnjeg natjecanja.

U večerašnjem susretu, Zrinski je slavio rezultatom 25:23, poluvrijeme 16:14 za Koku. Varaždinske su imale go- dva prednosti sve do 44. minute, kada je ekipa Zrinskog izjednačila rezultat na 20:20.

Nakon toga domaća je ekipa postigla tri gola zaredom, u 57. minuti imale su i četiri gola prednosti (25:21), da bi u završnici susreta Koka s dva gola postavila konačan rezultat 25:23 za pobjedu čakovečkog prvoligaša.

Najefikasnija u varaždinskoj ekipi bila je Lara Židek sa 6 golova, a po 5 su golova pridodale Ena Car i Nera Kuzminski.

U pobjedničkoj ekipi Lea Vukojević postigla je 9 golova. Golmanica Zrinskog Marta Kozjak imala je 11 obrana, dok su tri golmanice Koke skupile 9 obrana.

Koku u srijedu, 2. veljače od 18.30 sati u varaždinskoj Areni očekuje nadmetanje s Podravkom.