Rukometašice Koke svladale Umag za devetu prvenstvenu pobjedu

| 13.4.2022. u 21:25h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke večeras su u varaždinskoj Areni došle do devete pobjede u ovom prvenstvu. U susretu 22. kola Prve HRL za žene ekipa Koke pobijedila je Umag 30:26, poluvrijeme 17:14.

Nakon uglavnom izjednačenog početka Varaždinke su u jednom trenutku u prvom poluvremenu imale i pet golova prednosti (11:6), ali se na odmor otišlo s tri gola viška za varaždinsku ekipu.

Ekipa Umaga je u 39. minuti uspjela izjednačiti rezultrat (19:19), nakon čega se igralo gol za gol, sve do završnice susreta kada je Koka prešla u vodstvo i na kraju zaslužemo slavila sa četiri gola razlike.

Najefikasnija u varaždinskom sastavu bila je Lara Židek s 9 golova, 5 ih je pridodala Lara Perić, a po 4 Tea Jalušić. Ines Domjan i Hana Laptoš. Golmanica Koke Doris Hren imala je 12 obrana.

Kod Umaga 10 je golova postigla Nataša Miočinović.