Rukometaši Ivančice u uzbudljivoj i neizvjesnoj završnici izgubili od Bjelovara u 2. kolu Kupa

| 23.11.2022. u 10:25h | Objavljeno u Sport

Rukometaši Ivančice izgubili su od momčadi Bjelovara rezultatom 39:41, poluvrijeme 20:22, u utakmici 2.kola hrvatskog rukometnog Kupa-regija Sjever koja je sinoć odigrana u dvorani srednje škole u Ivancu.

U rezultatski uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici od 42. minute i rezultata 27:27 igralo se gol za gol i to sve do 49. minute i rezultata 33:33, da bi u samom finišu gostujuća momčad došla do prednosti od 3 gola i vodstva od 40:37 .

Međutim, 31 sekundu prije kraja susreta momčad Bjelovara je vodila sa 40:39 i nakon zatražene minute odmora i posljednjeg napada dosuđen je sedmerac u praktički posljednjim sekundama utakmice kojeg je realizirao Mateo Lukačec i riješio pobjednika utakmice .

U domaćoj momčadi najefikasniji igrač bio je Leon Grahek s 10 golova, dok je Vedran Huđ postigao 8 golova,Borna Marušić 6,Marko Maloić 5,Kristijan Štrefičar 4,Patrik Brezovec 3,te Patrick Fodrek, Filip Vidoni i Sebastijan Slunjski po 1 gol.

Odličnim obranama istakla su se obojica ivanečkih vratara Marko Cmrečki u prvom, te osobito Dorian Stančić u drugom poluvremenu.

U gostujućoj momčadi najefikasniji igrač bio je Mateo Lukačec s 15 golova.Momčad Bjelovara ovom se pobjedom plasirala u 3. kolo hrvatskog rukometnog Kupa.