Rukometaši Ivančice pobijedili Čakovec trenera V. Canjuge i plasirali se u 3. kolo Kupa Regije Sjever

| 24.11.2021. u 10:55h | Objavljeno u Sport

U sinoćnjoj utakmici 2. kola Kupa Regije Sjever, koja je odigrana u sportskoj dvorani Srednje škole u Ivancu, domaća Ivančica pobijedila je MRK Čakovec rezultatom 36:32, poluvrijeme 17:11 i plasirala se u 3. kolo ovog natjecanja.

Najefikasniji u ivanečkom sastavu bili su leon Grahek s 12 i Vedran Huđ s 8 golova, dok je kod Čakovca, kojeg s klupe vodi ivanečki trener Vladimir Canjuga, najefikasniji bio Marko Antunović s 12 golova.

- Velika pobjeda u Kupu protiv ambiciozne ekipe Čakovca. Svi dečki ostavili su sve na terenu i zasluženo smo došli do još jedne vrijedne pobjede - komentar je iz ivanečkog kluba na pobjedu nad Čakovcem. Ivančica je četvrtoplasirana momčad Druge HRL Sjever,dok je Čakovec šestoplasirani u Prvu HRL Sjever.

Od županijskih predstavnika večeras će u 20 sati i 30 minuta susret 2. kola Kupa Regije Sjever odigrati igrači Ludbrega, koji će ugostiti sastav Koprivnice. Momčad Vidovca je slobodna u 2. kolu.