Katarina Mrazović (lijevo) i Ivana Dežić Foto: Martin Novosel

Reprezentativke Dežić i Mrazović za Koku zajedno zabile 22 gola u pobjedi nad 1234 Viroviticom

| 2.11.2019. u 22:15h | Objavljeno u Sport

Koka je gostovala večeras u Virovitici i odigrala susret sedmog kola Prve HRL za žene protiv domaće 1234 Virovitice te je ubilježila sigurnu 36:30 pobjedu.

Nakon početnog vodstva 1234 Virovitice, Koka je do kraja prvog poluvremena uglavnom vodila s dva gola razlike koliko je bilo i vodstvo nakon prvih 30 minuta susreta (16:14). "Kokice" su bile još bolje u drugom poluvremenu, vodile i devet golova razlike u 49. minuti te su mirno privele susret kraju.

Upravo su domaće reprezentativne snage bile najbolje strijelkinje u susretu protiv 1234 Virovitice, Ivana Dežić koja je zabila 13 golova (sedam iz sedmeraca), a Katarina Mrazović je zabila devet golova. Ipak, 13 golova Dežićke nije bio najbolji učinak susreta, čak 18 golova je zabila Tamara Hudoletnjak u redovima domaće ekipe.

Iduće 8. kolo, varaždinski sastav Koke će na domaćem terenu dočekati uvijek jaku zagrebačku Lokomotivu