Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Radnički slavio na gostovanju kod Lepoglave, gostujuća pobjeda Beretinca

| 19.5.2019. u 10:02h | Objavljeno u Sport

Drugoplasirani Radnički je jučer slavio na gostovanju kod Lepoglave 2:1 u sklopu 23. kola Druge ŽNL i smanjio zaostatak za vodećim Čevom, koje danas igra svoj susreta na gostovanju kod Mladosti (VT), na samo dva boda. Radnički je poveo golovima Matije Špoljarića  u 57. i Borisa Crnkovića u 59. minuti, dok je počasni gol za Lepoglavu zabio Stiven Očurščak u 90. minuti.

Beretinec je u drugoj subotnjoj utakmici gostovao kod Dinama 01 iz Vrbanovca te slavio sa 4:1. Matko Žganec je zabio hat-trick za goste golovima u 51., 59. i 90 +1 (KU), dok je Matija Kopjar zabio gol za vodstvo Beretinca, a gol za domaćina je zabio Nikola Levatić u 75. minuti iz kaznenog udarca.

Druga ŽNL, 23. kolo: subota, 17 sati, Lepoglava - Radnički 1:2, Dinamo 01 - Beretinec 1:4, nedjelja, 17 sati, Mladost (VŽ) - Trnje, Mladost (S) - Novakovec, Rudar 47 - Zadrugar, Mladost (VT) - Čevo, Mladost (Š) - Dinamo (B)