Prvi poraz Bednje, županijski derbi u Jalžabetu pripao Ivančici

Županijski derbi u Jalžabetu između istoimenog domaćina i Ivančice riješen je u drugom poluvremenu Županijski derbi u Jalžabetu između istoimenog domaćina i Ivančice riješen je u drugom poluvremenu Foto: Dražen Novosel

Momčad Bednje iz Beletinca pretrpjela je prvi poraz u prvenstvu. U sklopu 14. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin Bednja je gostovala u Svetoj Mariji gdje je izgubila od domaće Mladosti 2:0, a oba je gola postigao Nikola Valjak.

U županijskom derbiju koji je danas odigran u Jalžabetu istoimeni domaćin je izgubio od Ivančice rezultatom 1:0, golom Tomislava Jagića u 47. minuti nadmetanja. U Gojancu je momčad Plitvice izgubila od Nedelišća 3:2. Momćad Zelengaja je teško stradala u Dunjkovcu, izgubivši od domaćeg Međimurca rezultatom 7:1.