Prvi manji kiks Zadrugara u proljetnom dijelu sezone, remizirao na gostovanju kod Nove Vesi

Podravac Kitro (plavi dres) je na svom terenu bio bolji od Razvitka iz Čičkovine Podravac Kitro (plavi dres) je na svom terenu bio bolji od Razvitka iz Čičkovine Foto: Dražen Novosel

Vodeći Zadrugar jest pomalo iznenađujuće ispustio dva boda na gostovanju kod trinaestoplasirane Nove Vesi. Bojan Vručina je 25. golom sezone donio vodstvo gostima u 36. minuti susreta, Nikola Horvat je zabio izjednačujući gol u 43. minuti, Damjan Presečki je golom u 51. minuti preokrenuo susret u korist domaćina, ali Nikola Pačko je golom u 65. minuti ipak donio bod gostima za konačnih 2:2 u susretu. Unatoć remiju, Zadrugar je poveća prednost na tablici jer je prvi pratitelj Orač izgubio na gostovanju kod Mladosti (Š) 2:1.

Podravac Kitro je na svom terenu pobijedio Razvitak s 3:1. Nenad Gložinić je zabio za vodstvo domaćina 1:0 u 36. minuti, Željko Jug je zabio za izjednačenje u 44. minuti, Matija Zelenc je zabio u 47. minuti gol za novo vodstvo domaćina, a Mladen Vađunec je zabio za konačnih 3:1 u 55. minuti.

Novakovec je remizirao protiv Radničkog 0:0, Lepoglava je izgubila protiv Poleta (M) 1:0, Mladost (S) je slavila na domaćem terenu protiv Mladosti (VT) s 3:2, dok se utakmica Klenovnika i Bukovčana nije odigrala.