Prva ŽNL: Vodeći Zadrugar do sigurne 5:0 pobjede protiv Beretinca Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Vodeći Zadrugar do sigurne 5:0 pobjede protiv Beretinca

| 17.3.2024. u 18:30h | Objavljeno u Sport

Zadrugar je nastavio svoj put prema osvajanju naslova u današnjem 16. kolu Prve ŽNL s novom visokom pobjedom na domaćem terenu protiv Beretinca. Sebastian Huzjak je bio strijelac u 15. minuti za 1:0 vodstvo, na 2:0 je povisio Igor Štimac pogotkom u 23. minuti, Niko Krobot je u 39. minuti bio strijelac za 3:0, Dorian Topolko je bio strijelac pogotka za 4:0 u 68. minuti, dok je konačnih 5:0 postavio Dario Struški s pogotkom u 89. minuti susreta. Beretinec je od 59. minute susreta igrao s igračem manje, dva žuta kartona je zaradio Luka Alavanja, prvi u 53. minuti zbog prigovora sucu, a drugi zbog preoštrog starta u 59. minuti susreta.

Trnje je na domaćem terenu svladalo Čevo sa 2:0. Oba pogotka su pala u posljednjih 10 minuta susreta. Niko Borovec je bio strijelac za vodstvo 1:0 u 80. minuti, dok je konačnih 2:0 postavio Neven Vidaček u 87. minuti susreta.

Mladost (S) je na domaćem terenu dočekala Slobodu (T) i upisala minimalni 1:0 poraz. Gol odluke je pao u drugom poluvremenu, a strijelac pogotka vrijednog tri boda bio je Dino Poplatnik u 70. minuti susreta. Ovom pobjedom, Sloboda (T) je preskočila Mladost (S) na tablici. Mladost je uoči ovog kola bila treća, a Sloboda (T) četvrta, sada su zamijenili mjesta.