Prva ŽNL: Sloboda (Vž) neporaženom Obrešu nanijela prvi poraz sezone Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Sloboda (Vž) neporaženom Obrešu nanijela prvi poraz sezone

| 10.10.2021. u 19:18h | Objavljeno u Sport

Danas je na stadionu Slobode u Varaždinu odigran derbi kola između vodećeg Obreša i Slobode u kojem je Sloboda prekinula niz pobjeda Obreša i nanijela im prvi poraz sezone 2:1 pobjedom u sklopu 7. kola Prve ŽNL.

Golman domaće momčadi, Luka Bešenić je zabio još jednom gol iz kaznenog udarca u 18. minuti za 1:0 vodstvo, Obreš je izjednačio u 48. minuti autogolom Gleudsona Barrosa Pimenta Juniora, a pobjedu je varaždinskoj momčadi osigurao Karlo Kutnjak u posljednjim minutama susreta, točnije u 88. minuti.

U ostalim susretima, Polet (T) je na gostovanju kod Slobode (T) slavio s 5:2, Mladost (S) je slavila s 5:1 na gostovanju kod Poleta (C), Mladost i Beretinec te Drava Ajax i Mladost (M) odigrali su rezultatski identičan susret u kojem su podijeljeni bodovi u 3:3 remiju, Čevo i Plitvica (S) su također podijelili bodove u 1:1 remiju.