Prva ŽNL: Sloboda (Vž) na gostovanju kod Zadrugaru upisala sigurn 4:1 pobjedu Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Sloboda (Vž) na gostovanju kod Zadrugaru upisala sigurn 4:1 pobjedu

| 19.9.2021. u 20:18h | Objavljeno u Sport

U dnašnja tri susreta 4. kola Prve ŽNL, Polet (T) je u domaćem susretu protiv Čeva upisao sigurnu 3:0 pobjedu te se smjestio na treće mjesto tablice s dva boda manje od vodećeg dvojca Obreša i Plitvice (S).

Pobjedu Poletu (T) su svojim golovima donijeli Nikola Modrić u 39., Karlo Gredelj u 47. i Anđelko Potrebica u 89. minuti susreta.

Varaždinska Sloboda je na gostovanju kod Zadrugara stigla do druge pobjede u nizu i slavila je s uvjerljivih 4:1. Karlo Kutnjak je zabio hat-trick golovima u 10., 36. i 62. minuti susreta, a Nikola Bubnjarić je zabio u 28. minuti susreta, dok je jedini gol domaćina zabio Bojan Vručina u 68. minuti susreta iz kaznenog udarca. Sloboda je pobjedu proslavila s igračem manje jer je već u 41. minuti susreta izravni crveni karton zaradio Nikola Fijačko zbog udaranja protivničkog igrača laktom u nos koje je dovelo do krvarenja.

U jedinom preostalom susretu dana, Mladost (M) je na domaćem terenu došla do 3:2 pobjede protiv Slobode (T).