Prva ŽNL: Razvitak svladao Zadrugara, Sloboda (T) bolja od Beretinca Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Razvitak svladao Zadrugara, Sloboda (T) bolja od Beretinca

| 7.5.2023. u 20:10h | Objavljeno u Sport

Danas je odigran jedan susret 1. kola Lige za prvaka u Prvoj ŽNL u kojoj je Razvitak iz Čičkovine na domaćem terenu svladao Zadrugara sa 2:1. Razvitak je poveo pogotkom Matije Garića u 53. minuti susreta, Zadrugar je izjednačio rezultat pogotkom Darija Struškog u 73. minuti, dok je pobjedu domaćinu donio Marko Grčić u 74. minuti susreta.

U dva susreta 1. kola Lige za ostanak, Sloboda (T) je slavila na domaćem terenu protiv Beretinca sa 3:1, dok je Drava-Ajax odigrala neodlučeno sa Mladošću (VT) 1:1.

Sloboda (T) je povela pogotkom Dina Poplatnika u 12. minuti, Beretinec je izjednačio golom Patrika Žganca u 32. minuti, ali je domaćin do pobjede stigao pogotcima Dominika Biškupa u 63. minuti te Tomice Korpara u 74. minuti susreta.

Drava-Ajax je u svom susretu povela pogotkom Sandra Katalenića u 13. minuti, dok je Mladost (VT) na kraju ipak ulovila bod pogotkom Anđelka Potrebice u 38. minuti susreta.