Prva ŽNL: Razvitak jesenski prvak, bodovno izjednačen s varaždinskom Mladošću Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Razvitak jesenski prvak, bodovno izjednačen s varaždinskom Mladošću

| 20.11.2022. u 16:34h | Objavljeno u Sport

Razvitak je danas gostovao kod Beretinca u sklopu posljednjeg jesenskog kola Prve ŽNL i imao priliku osvojiti neformalni jesenski naslov, a to im je pošlo za rukom s uvjerljivom 5:1 pobjedom. Razvitak je poveo pogotkom Luke Delića u 19. minuti, Beretinec je izjednačio pogotkom Dominika Bahata u 36. minuti, dok su gosti do kraja susreta zabili još četiri gola, a strijelci su bili Marin Lotar u 53. minuti, Matija Garić u 65. i 89. minuti te Luka Delić još jednom u 82. minuti susreta.

Čevo je na domaćem terenu svladao Zadrugara sa 2:0. Pogotke su zabili Hrvoje Njegovec u 13. minuti te Leonardo Krampek u 18. minuti susreta.

Drava-Ajax je slavila na domaćem terenu protiv Mladosti (VT) sa 2:1. Mladost (VT) je povela golom Ivana Turkalja u 42. minuti susreta, dok je Drava-Ajax preokrenula rezultat golovima Vedrana Kosca u 61. minuti te Marka Hajeca u 86. minuti susreta.