Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Polet (T) uvjerljivo svladao goste iz Podevčeva, Denis Bartolec zabio četiri gola

| 13.9.2020. u 20:46h | Objavljeno u Sport

U današnja četiri susreta 4. kola Prve ŽNL, najviša pobjeda dogodila se u Tuhovcu gdje je domaći Polet s uvjerljivih 7:2 svladao gostujuću momčad Čeva iz Podevčeva. Najraspoloženiji u napadu Poleta (T) bio je Denis Bartolec koji je zabio četiri gola u 23., 70., 84. i 87. minuti susreta, dok su preostale golove za Polet (T) zabili Dalibor Kapitan u 7., Nikola Modrić u 42. (KU) i Nikola Horvat u 60. minuti, a golove za goste su zabili Dejan Blaži u 34. i Marko Meštrić u 59. minuti (KU).

U ostalim utakmicama, Obreš je još jednom došao do pobjede, slavio protiv Dinama (B) na gostovanju sa 4:1 te i dalje drži prvo mjesto na tablici, a identičnim rezultatom je slavila i Drava-Ajax na gostovanju kod Budućnosti, dok je samo susret Mladosti (M) i Novog Marofa bio bez golova 0:0 u ovom kolu.