Prva ŽNL: Plitvici (S) drugi poraz u nizu, Trnje slavilo protiv Zelengaja Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Plitvici (S) drugi poraz u nizu, Trnje slavilo protiv Zelengaja

| 28.10.2023. u 18:55h | Objavljeno u Sport

U Prvoj ŽNL su danas odigrana dva susreta 11. kola, a vodeća momčad lige je i drugu utakmicu zaredom ubilježila poraz.

Plitvica (S) je na domaćem terenu povela golom Damjana Novka u 16. minuti, ali je Zadrugar iz Hrastovskog preokrenuo rezultat golovima Darija Struškog u 41. minuti i Igora Štimca u 44. minuti, dok je Novko svojim drugim golom izjednčaio rezultat u 49. minuti susreta. Ipak, gosti su na kraju slavili pogotcima Leona Gerića u 57. minuti i Igora Štimca u 67. minuti susreta za konačnih 4:2.

U drugom susretu dana, Trnje pobijedilo Zelengaja na domaćem terenu sa 3:0. Lovro Golubić je zabio gol za 1:0 u 5. minuti susreta, Neven Vidaček je povisio na 2:0 pogotkom u 19. minuti dok je konačnih 3:0 postavio Adriano Skupnjak u 70. minuti susreta.