Plitvica (G) - Mladost (Vž) 4:1 Foto: Martin Novosel

FOTO Prva ŽNL: Plitvici (G) uvjerljiva pobjeda sa četiri gola u mreži Mladosti (Vž)

| 7.9.2019. u 20:39h | Objavljeno u Sport

Danas su se odigrala dva susreta trećeg kola Prve ŽNL u kojima su domaćini upisali sigurne pobjede. Plitvica (G) je na domaćem terenu ugostila Mladost (Vž) te je slavila s uvjerljivih 4:1. Prvi gol na susretu je pao u 21. minuti kada je za vodstvo domaćina zabio Jošua Horvat, na 2:0 je u 38. minuti povisio Goran Varga, Vlatko Zgrebec je u 61. zabio za 3:0, Tomislav Cepanec je za goste smanjio prednost domaćina u 77. minuti, a u 88. minuti je konačnih 4:1 postavio Dario Kos.

Sloboda ŠN je kod kuće ostvarila drugu domaću pobjedu ove sezone, ovaj puta su svladali Poleta (C) s 3:1. Leon Podnar je bio dvostruki strijelac za domaćina golovima za 1:0 i 2:0 u 28. i 65. minuti, Alen Vori je smanjio na 2:1 u 68., dok je konačnih 3:1 zabio Nikola Bubnjarić u 72. minuti.

U sutrašnjim susretima, Beretinec će ugostiti Plitvicu (S), Novi Marof dočekuje Čevo, Budućnost će kod kuće igrati protiv Slobode (T), Polet (T) dočekuje Dravu Ajax, vodeća momčad lige nakon dva kola, Mladost (M), će kod kuće igrati protiv Obreša.